Російські війська ввечері завдали удару по Сумах вісьмома керованими авіабомбами. Внаслідок атаки троє людей зазнали поранень, пошкоджено близько 15 приватних будинків, один із них зруйновано повністю. Про це повідомили Сумська міська військова адміністрація та місцеве видання «Кордон.Медіа».
Перші чотири КАБи влучили по місту приблизно о 20:30, ще чотири — за годину. Загалом зафіксовано вісім ударів у п'яти локаціях. Один із боєприпасів поцілив у приватний будинок, через що люди опинилися під завалами. Їх вдалося врятувати. Вибуховою хвилею та уламками пошкоджено близько 15 сусідніх осель, а також об'єкти цивільної інфраструктури, господарські приміщення та автомобілі.
У Сумській МВА уточнили, що повторні авіаудари чотирма КАБами прийшлися по двох локаціях: території промислової зони та станції техобслуговування в Зарічному районі міста. «Удари спричинили загорання автомобілів та господарських приміщень, пожежі локалізуються», — зазначили в адміністрації.
Рятувальники та комунальні служби продовжують працювати на місцях влучань. Інформація про повну кількість постраждалих та обсяг руйнувань уточнюється. Атака на Суми стала черговим прикладом ударів по цивільній інфраструктурі міста, яке регулярно потерпає від російських обстрілів.